• İndirimli fiyat

%100 SAF ARGAN YAĞI

Cildi çevresel faktörlere karşı korur. Cildin esnekliğini artırır ve sıkılaşmasını sağlar. Akne tedavisinde ve cilt tahrişlerinin yatıştırılmasında etkilidir. Çatlaklar üzerinde iyileştirici etki sağlar, selülit giderici ve göğüs sıkılaştırıcı özelliği vardır. Saçlara ışıltı ve parlaklık verir. Saç telleri ve köklerine canlılık kazandırır ve güçlendirir. Saç derisini nemlendirerek kepek oluşumunu önler. Saçların hızlı uzamasını sağlar. Zayıf ve kırılgan tırnaklarda güçlendirici etkiye sahiptir. Masaj yağı olarak da oldukça faydalıdır.
66,00 ₺ 18,00 ₺ kazanın
İndirimsiz Fiyat 84,00 ₺
Vergi Dahil
ADET

%100 Saflıkta Sunulan Doğal Mucize Organik Sertifikalı Argan Yağı 

İÇERİK BİLGİSİ: Faslı kadınların güzelliğinin sırrı olarak keşfedilen Argan Yağı’nın en saf haliyle geliştirilen Mia Organical Saf Argan Yağı, vücut ve saçlara yoğun uzman bakım ile birlikte etkisini kısa zamanda gösteren mucizevi bir dokunuş sağlar. Doğanın en güçlü malzemelerinden olan Argan Yağı, Mia Organical markası adı altında en verimli topraklardan toplanan bitkilerden bekletilmeden saflaştırılmaktadır.

Güçlü bir onarıcı olan Argan Yağı, cildi sıkılaştıran, kuru soğuk, kötü hava ve zararlı güneş ışınları gibi çevresel faktörlere karşı koruyan, cildin esnekliğini artırıp canlandıran, akne tedavisinde ve cilt tahrişlerinin yatıştırılmasında da etkili bir bitkisel yağdır. Emilimi kolay ve hızlı olan Argan Yağı, masaj yağı olarak da oldukça faydalı ve kullanışlıdır. Hamilelik esnasında oluşan çatlaklar üzerinde iyileştirici etki sağlar, selülit giderici ve göğüs sıkılaştırıcı özelliği vardır. Saç üzerinde ispatlanan etkileri saçlara ışıltı ve parlaklık vermek, saç telleri ve köklerine canlılık kazandırmak, saç tellerini güçlendirmek, saç derisini nemlendirerek kepek oluşumunu önlemek ve saçların hızlı uzamasını sağlamaktır. Zayıf ve kırılgan tırnaklarda güçlendirici ve nemlendirici etkiye sahiptir. 

DERMATEST Laboratuvarları tarafından gerçekleştirilen dermatolojik testler ile cilt dostu olarak onaylanan Mia Organical Saf Argan Yağı organik ve güvenli yapısı ile cilde zarar vermez. 


Mia Organical %100 Saf Argan Yağı ETKO tarafından COSMOS standardına göre organik olarak sertifikalandırılmış Argan Yağı içerikli ve etkinliği ispatlanmış formülü ile sizlere; saç ve vücut bakımında en güvenilir ve sentetik kimyasal içermeyen en sağlıklı çözüm sunulurken, çevre dostu markayaklaşımı ile gelecek nesillere; yaşanabilir bir dünya bırakılmaktadır. 

KULLANIM ÖNERİSİ:  

Saç: Haftada bir kez veya ihtiyaç duyulduğunda yeterli miktarda ürünü temiz saç derisine ve saçlara masaj yaparak uygulayın. Saç üzerinde 30 dakika bekletin, şampuanla yıkayın ve bol suyla durulayın. Bekleme aşamasında ılık bir havlu ile saçı sarmanız önerilir. 

Vücut: Haftada bir kez veya ihtiyaç duyulduğunda birkaç damla ürünü parmak uçlarına dökerek iyice temizlenmiş cilde ürün emilinceye kadar masaj yaparak uygulayın. Cilt üzerinde bırakın, durulamayın. Gece kullanımını önerilir. 

Tırnak: Haftada bir kez veya ihtiyaç duyulduğunda birkaç damla ürünü tırnak üzerine ve tırnak diplerine ürün emilinceye kadar masaj yaparak uygulayın. Cilt üzerinde bırakın, durulamayın. Gece kullanımını önerilir. 

İÇİNDEKİLER:  Argania spinosa Kernel Oil*.  * Organic Certificated   

GMO, Paraben, DEA, MEA, PEG, SLS, SLES, Petrokimyasal, Fenoksietanol, Silikon,Üre, Parfüm bileşenlerini içermez.  

50 ml/1,7 FL.OZ.