argo Hizmeti

İnternet sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerin kargo hizmeti, MNG Kargo firması tarafından Türkiye'nin tüm illerine sunulmaktadır.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir. Ürünlerinizin büyüklüğüne göre kargo firmaları adrese teslim veya telefon ihbarlı şubeden teslim alabilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra site üzerinden takip numarası ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

Kargo Ücreti

Sitemiz üzerinden yapacağınız internetten alışverişlerde kargo tarafımızca ödenmektedir. 

Sipariş Takibi

Ürünler kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta yolu ile tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır. 

Siparişinizin güncel durumunu Üye Girişi yaptıktan sonra açılacak olan Sipariş Takibi sayfanızdan veya 0850 441 41 44 no'lu Müşteri Hizmetleri telefonundan bizi arayarak da takip edebilirsiniz. 

Önemli Bilgilendirme

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Paketlerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve mutlaka Bize Ulaşın formunu kullanarak veya 0850 441 41 44 nolu Müşteri Hizmetleri telefonundan bizimle irtibata geçmelisiniz.

Koşulsuz İade Garantisi 

Satın aldığınız ürünlerden memnun kalmazsanız 7 gün içerisinde koşulsuz biçimde iade hakkına sahipsiniz.